Popcorn

 

Estetyczne, profesjonalne stoiska - maszyny do produkcji popcornu podczas imprezy wraz z zapewnieniem doświadczonej obsługi. Jako nieliczni zapewniamy urządzenia do komercyjnej produkcji prażonej kukurydzy pochodzące z USA, które można spotkać w większości kin w Polsce -  o dużej wydajności, ciche i nie brudzące, które gwarantują bezawaryjną pracę.

Maszyny dostępne w dwóch wariantach - elegancka biel i cyrkowa czerwień (pierwsze doskonale pasują do nowoczesnych przestrzeni biurowych i targowych, drugie polecamy na imprezy tematyczne i dla dzieci). 

Doskonała słona przekąska trafi w upodobania małych i dużych uczestników różnego rodzaju wydarzeń. Mało kto wie, że popcorn jest jedną ze zdrowszych słonych przekąsek (przy racjonalnej ilości tłuszczu i soli). Jest on bowiem produktem nisko przetworzonym, a w dodatku skarbnicą błonnika, który pomaga w prawidłowej pracy układu pokarmowego. Nasze maszyny do popcornu są wyposażone w podgrzewane podłoże, dzięki czemu wydawany przysmak jest ciepły i pachnący.

Stoiska są utrzymane w klimacie starego kina - eleganckie wózki ze szprychowymi kołami w stonowanym czerwonym kolorze z napisem Popcorn pisanym czcionką retro. Stoiska gastronomiczne doskonale sprawdzą się podczas imprez promocyjnych, sprzedażowych i wizerunkowych. Wielokrotnie gościliśmy na targach wystawienniczych koncentrując wokół siebie tłumy uczestników przyciągniętych zapachem świeżego popcornu.


Wózki do prażonej kukurydzy mogą być obrandowane, a obsługa stoiska może wystąpić w stroju z logo sponsora atrakcji. Dodatkowo dla wzmocnienia efektu wizerunkowego proponujemy umieszczenie na kartonikowych kubeczkach dedykowanej grafiki np. logo. 

Urządzenia mogą pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Posiadamy kilka stoisk oraz personel, dzięki któremu popcorn może być wydawany w róznych miejscach jednocześnie. Naszym głównym obszarem działania jest Warszawa i Mazowsze, realizujemy imprezy na terenie całej Polski.

 

Zakres współpracy obejmuje:

   • wynajęcie maszyny gastronomicznej w stylistyce starego kina (ciemnoczerwone ze złotymi akcentami) do komercyjnej produkcji popcornu,
   • wynajęcie wózków do maszyn (szprychowe koła, estetyczna szafeczka skrywająca wszelkie przedmioty do wytworzenia popcornu),
   • certyfikowane, wyselekcjonowane, amerykańskie ziarno kukurydzy (bez modyfikacji genetycznych - GMO),
   • papierowe opakowania oraz wszelkie produkty do wytworzenia popcornu bez limitu wydanych porcji w ustalonych godzinach,
   • profesjonalna obsługa stoiska,
   • dojazd na terenie Warszawy i okolic (możliwa współpraca na terenie całej Polski do indywidualnej kalkulacji).

 

Model współpracy - popcorn jest wydawany nieodpłatnie uczestnikom wydarzeń bez limitu porcji.

Cena dotyczy wynajęcia 1 stoiska wraz z obsługą w czasie (4h) na terenie Warszawy.

 

AddThis Social Bookmark Button
REZERWACJA:
Start
Data i godzina:
Koniec
Data i godzina:
Ilość:
Liczba godzin:
Opcje dodatkowe:
1 dodatkowa godzina 170 PLN+ 8.00 %VAT = 183.6 PLN
2 dodatkowe godziny 340 PLN+ 8.00 %VAT = 367.2 PLN
3 dodatkowe godziny 510 PLN+ 8.00 %VAT = 550.8 PLN
4 dodatkowe godziny 680 PLN+ 8.00 %VAT = 734.4 PLN
5 dodatkowych godzin 850 PLN+ 8.00 %VAT = 918 PLN
Kartoniki z dedykowanym logo (2000szt.) 1500 PLN+ 8.00 %VAT = 1620 PLN
Hostessa roznosząca popcorn 300 PLN+ 23.00 %VAT = 369 PLN
Cena całkowita brutto: PLN
Specyfikacja TechnicznaWarunki zamówienia
WydajnośćDo 200 porcji na godzinę.
Zasilanie230V (1,1kW)
OświetlenieTAK (podświetlany napis "Popcorn" oraz wnętrze maszyny)
Na zewnątrz TAK
Wewnątrz TAK

DostępnośćWarszawa / cała Polska (wycena indywidualna)

 

Oferta i podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66par.1 Kodeksu Cywilnego. AMBASADA ROZRYWKI zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz warunków opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.

 

Zadatek30% wartości zamówienia.
PodstawaZlecenia są realizowane na podstawie podpisanego formularza zamówienia.

RealizacjaPo konsultacji w zakresie dostępności terminu.